אודות סושי סושי

ברוכים הבאים אל מסעדת סושי סושי

אנחנו לא יודעים מה תכננתם לעשות הערב, אבל בטוחים שהוא יכול להפוך למהנה יותר בזכות הרבה סושי טעים. המטבח של סושי סושי מחכה להוציא אליכם שפע של מנות סושי כשר טרי וצבעוני, מהסוג שמשמח גם את העין וגם את בלוטות הטעם.

אתם מוזמנים לחגוג פה עם צ'ופסטיקס מהערב המוקדם עד הלילה, ולפתוח לכם שולחן אסייתי טעים ומגוון.

בתפריט שלנו תמצאו מבחר מרשים של רולים: מאקי, אינסייד אאוט, רול במעטפת דף אורז, רולים בהרכבה, רולים מטוגנים, רולים מיוחדים, קומבינציות ומגשי מסיבה. יש לנו אפשרויות רבות גם לאוכלי הדגים וגם לצמחונים שבכם, וכולם הולכים ליהנות מסושי מצוין ממרכיבים טריים ואיכותיים.

חוץ מסושי נשמח להכין לכם גם קערת פוקי בול בריאה ומפנקת עם דג לבחירתכם, מנות נודלס נהדרות עם בקר, עוף או בגרסה צמחונית ואפילו זוג בורגרים בשם "בוני וקלייד" שמוגשים בלחמניות באן עם תוספות לא שגרתיות.

מה עוד לא הזכרנו? את מנות הצד הטעימות – גיוזה, אגרול, עוד לחמניות באן במילויים מיוחדים (באן פריקסה יפני טעמתם כבר?), ירקות בטמפורה ועוד.

לחמניות הבאן נמצאות גם בתפריט הקינוחים שלנו (רק עם הרבה שוקולד), ובנוסף להן עוד קינוחים לא שגרתיים שאולי לא בדיוק מייצגים מטבח אסייתי אבל למי אכפת? הם מושחתים, מענגים ומתאימים לסיום הארוחה המעולה שלכם.

אז אתם מוזמנים להגיע אלינו באמצע השבוע בכל ערב עד הלילה (ואנחנו יכולים גם להגיע אליכם) ולשבת לארוחה נדיבה תוך לגימת בירה צ'אנג תאילנדית וליהנות מהטעמים המשובחים.

כיף לשבת אצלנו לחגיגת יום הולדת או כל מאורע חגיגי אחר, אבל באמת שלא צריך סיבה מיוחדת חוץ מלרצות לסיים את היום בארוחה טעימה ואיכותית במיוחד.

כבר אמרנו שהמנות שלנו הן תאווה לעיניים וגם לחך, נכון? אנחנו מחכים לראות אתכם אצלנו כדי שתיווכחו בכך בעצמכם.
להתראות בססושי סושי!